شایعه: God of War در سال ۲۰۱۷ میلادی برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد

اگرچه برای اولین بار نیست که می‌شنویم احتمالاً بازی مورد انتظار God of War در سال جاری میلادی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت، اما اخیراً شایعات جدیدی در این رابطه مطرح شده که باعث تقویت این شایعه شده است. سونی در جریان کنفرانس خبریش در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۶ میلادی به صورت رسمی از این بازی رونمایی کرد اما متاسفانه تا بدین لحظه تاریخ انتشار آن را حتی به صورت تقریبی مشخص نکرده است.

اگرچه هنوز تاریخ عرضه‌ی بازی God of War برای کنسول پلی‌استیشن ۴ مشخص نشده است، اما بنابر اخبار جدیدی که بدست آمده است، احتمالاً جدیدترین پروژه‌ی استودیوی محبوب و موفق Santa Monica Studio در سال ۲۰۱۷ میلادی برای پلتفرم مقصدش منتشر گردد.

شایعات و گمانه‌های جدید در رابطه با تاریخ انتشار بازی God of War، به خاطر لیست کردن این بازی جهت عرضه در سال ۲۰۱۷ میلادی از سوی کریستوفر جاج (Christopher Judge)، صداگذار کریتوس (Kratos) محبوب در این نسخه، است. وی در بخش توضیحات حساب کاربری خود در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، نام این بازی را جزو پروژه‌هایی که در آن‌ها حضور داشته آورده است. اگرچه برخی عقیده دارند که مطرح کردن سال ۲۰۱۷ میلادی توسط جاج، اشاره به زمانی دارد که وی بر روی این پروژه کار می‌کرده است و هیچ‌گونه ربطی به سال عرضه‌ی بازی نخواهد داشت؛ با این حال اما این مهم باعث نمی‌شود که علاقه‌مندان از گمانه‌زنی در این خصوص دست بردارند. تصویر فهرست اشاره شده را از زیر می‌توانید مشاهده نمائید:

 

 

God of War جدید برخلاف نسخه‌های قبل با اساطیر نورس در ارتباط خواهد بود و چالش‌های جدیدی را پیش‌روی کریتوس و پسرش، آترئوس (Atreus)، خواهد گذاشت. این بازی حتی اگر در سال جاری منتشر نگردد، اما همچنان یکی از مورد انتظارترین عناوین کنسول پلی‌استیشن ۴ و حتی صنعت بازی‌های ویدئویی خواهد بود. گفته می‌شود که این بازی در اروپا با درجه‌ی سنی «مثبت ۱۸ سال» عرضه خواهد شد. در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی God of War، اخیراً مطلع شدیم که شرکت سونی کمپین تبلیغاتی جدیدی برای آن در کشور اسپانیا به راه انداخته است

آیا به اینها هم علاقه مند هستید ؟

0 دیدگاه در “شایعه: God of War در سال ۲۰۱۷ میلادی برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد”

پاسخ دهید

اسپانسر ها

ویدیوی برتر هفته