اسپانسر ها

ویدیوی برتر هفته

Koei Tecmo به لطف فروش خوب Nioh، سرمایه‌گذاری بیشتری در بازار غرب خواهد کرد

 

یوسوتومو واتانابه (Yasutomo Watanabe)، مدیر کل شرکت Koei Tecmo، به تازگی گفته است که این شرکت به لطف عملکرد موفقیت‌آمیز تولیدات اخیرش از جمله Attack on Titan و به ویژه Nioh – که با واکنش تحسین‌آمیز منتقدان و بازیکنان همراه بود – در بازار غرب، سرمایه‌گذاری بیشتری در این بازار خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بازی Attack on Titan: Wings of Freedom، فروش قابل توجهی در بازار اروپا داشت؛ این در حالی است که دیگر بازی شرکت Koei Tecmo، یعنی Nioh، نیز توانست عملکرد موفقیت‌آمیزی از خود هم در اروپا و هم در آمریکای شمالی به جای گذارد. در نتیجه‌ی این عملکردهای قابل قبول، شرکت Koei Tecmo، تصمیم گرفته است تا از این به بعد، توجه بیشتری به بازار غرب داشته باشد و بیش از پیش در آن سرمایه‌گذاری کند و دیگر بازی‌های بزرگ خود را برای این بازار نیز عرضه کند.

یوسوتومو واتانابه، در مصاحبه‌اش با MCV، در این خصوص ابراز داشت:

بازی Nioh یک چالش بسیار سخت برای ما محسوب می‌شُد، ما سال‌های زیادی بر روی این بازی که یک IP جدید بود، کار کردیم. این (بازی Nioh) از تمام منابع ما استفاده کرد. ما از سوی شرکت Sony Interactive Entertainment، که ناشر این عنوان در غرب است، به خوبی حمایت شدیم و Nioh تاکنون عملکرد بسیار خوبی داشته است که ما بسیار از آن راضی هستیم.

 

بازی Nioh با فروش بیش از یک میلیون نسخه‌ای خود در غرب، تبدیل به موفق‌ترین بازی عرضه شده از سوی شرکت Koei Tecmo در این بازار شده است. به موجب همین امر، این شرکت تصمیم گرفته است که عناوین بزرگ بیشتری به این بازار عرضه کند؛ اگرچه هنوز برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه زود است. بازی Nioh توانست تحسین منتقدان را برانگیزاند و در نخستین هفته‌ی انتشار خود در بازار انگلستان، جایگاه دوم را تصاحب کند.

طبیعی است که موفقیت‌های  ادامه‌دار این بازی، آن را به یک سری دنباله‌دار تبدیل خواهد کرد و در ادامه شاهد عناوین بیشتری از این سری که الهامات زیادی از سری Souls داشته است، باشیم. عنوان Nioh در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

 

 

 

تگ ها

آیا به اینها هم علاقه مند هستید ؟

0 دیدگاه در “Koei Tecmo به لطف فروش خوب Nioh، سرمایه‌گذاری بیشتری در بازار غرب خواهد کرد”

پاسخ دهید

Tehran

Fair
رطوبت 27
باد : 8.05 ک /ساعت
16 °C
12 19
24 Mar 2016
14 22
25 Mar 2016

بانک سوالات کاربر

نظر سنجی

سایت من چطوره ؟

نتایج

در حال بارگذاری ... در حال بارگذاری ...